content/file/common/750c59aebbead77da3661cc17f0d80c1.jpg
24.07.2013 Şirket İftar Yemeği
Wall, İstanbul ve Konya’da ajanslarla buluştu!
 
Wall’in yeni CEO’su Dr. Ömer Bilgiseven’in aramıza katıldığı bu yeni yılda, İstanbul ve Konya’daki ajans, reklamveren ve belediye kontakları ile iftar yemeğinde buluşmak ve sinerji yaratmak istedik.
 
24 Temmuz Çarşamba akşamı Konya’da ve 31 Temmuz Çarşamba akşamı İstanbul’da gerçekleşen yemeklerde sektör temsilcilerini şık iftar yemeklerinde ağırladık. 
 
Konya Dedeman Hotel’de gerçekleşen iftar yemeğine yerel ajans ve reklamverenlerin yanı sıra Konya Büyükşehir Belediyesi’nden yetkililer katılım gösterdi. Fasıl heyeti eşliğinde yaklaşık 300 kişinin katıldığı yemekte katılımcılar Wall’in Konya’da ilk defa gerçekleştirdiği iftar davetinde bir araya gelmekten ve Wall’in Konya’ya gösterdiği ilgi ve alakadan memnuniyet duyduklarını belirttiler.
 
İstanbul’un incisi Boğaz kenarında, muhteşem manzaraya sahip Feriye Lokantası’nda gerçekleşen davete ise global ve lokal medya planlama ajanslarının yönetici ve direktörleri katıldı. Wall Satış ve Pazarlama departmanının evsahipliğinde gerçekleşen davete yaklaşık 100 kişilik bir katılım oldu. Misafirler güzel bir iftar yemeği eşliğinde birbirlerini görme ve sohbet etme fırsatı buldular. 
 
Wall olarak b ajans ve müşterilerle kalıcı bağlar oluşturmak için bu iletişim fırsatlarını değerlendirmenin çok önemli olduğuna inanıyoruz ve çok iyi geri dönüşler alıyoruz.
başa dön