content/file/common/c32e1b348750f63d789ecd18df63bb35.png
18.04.2014 Açıkhava Açıkhava Erişim ve Frekans Araştırması
17 Nisan'da, Condrad Otel’de gerçekleştirilen 17. TÜAD Araştırma Zirvesi ‘nin birinci gününde sabırsızlıkla beklenen Açıkhava Erişim ve Frekans Araştırması’nın lansmanı yapıldı.
Reklamverenlerin, medya planlama ve satınalma şirketi yöneticilerinin büyük ilgi gösterdiği ve davet edilen isimlerin yoğun katılımı ile gerçekleşen Arvak’ın düzenlediği toplantıda AÇİAK Başkanı Atilla AKSOY kapsamlı bir sunum yaptı. 
Atilla AKSOY, açıkhava mecrasının başlangıcından bugüne öyküsünü anlatarak başladığı konuşmasında AÇİAK’ın yaklaşık 7 yıldır süren çalışmalarını ve araştırmanın neden bu kadar süre aldığını örneklerle açıkladı. Dünyadaki en gelişmiş açıkhava araştırması tekniğinin kullanıldığını özellikle belirten Atilla AKSOY, AÇİAK olarak bilinen araştırmanın artık İZLE adı ile tanımlanacağını, İzle araştırmasının pazarlama ve açıkhava sektöründe yeni bir dönemi başlattığını, bu araştırmanın tüm sonuçları ile devreye girmesinden sonra açıkhavaya yapılan yatırımların dönüşünün somut bilgilerle görülebileceğini örneklerle anlattı. Konuşmasının sonunda ise  http://www.acikhavaizle.com’ un müjdesini verdi. Sitede hem  İZLE ile ilgili ayrıntılı bilgi edinirken hem de dünyada Açıkhava sektöründe neler olup bittiğini takip edebilirsiniz.
başa dön