content/file/common/f648fbb04ee4b77daac8f3bc085818b0.jpg
21.04.2014 Şirket Eğitim En Doğal Haktır!
Wall, reklamverenlerinin haftalık kullanılmış afişlerini, Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı ile çocuklarımızın eğitimi için değerlendiriyor.

 

İstanbul, 25 Nisan 2014. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile gerçekleştirilecek olan projede, açıkhava reklam vitrinlerinden çıkartılıp Wall’in deposuna getirilen kullanılmış afişlerle yılda ortalama   300 çocuğumuzun eğitim masrafları karşılanacak. Açıkhava mecralarında kullanılmış afişlerin geri dönüşümü ile hem kağıtlar doğaya yeniden kazandırılırken, hem de çocuklarımızın eğitim masrafları karşılanmış olacak.

Kağıt atıklar çöp değildir!

Wall’in İkitelli’de yer alan deposuna gelen haftalık ortalama 1,5 ton kullanılmış afiş,  bekletilmeden direkt geri dönüşüme gönderilip değerlendirilecek ve elde edilen gelir de yarının aydınlık geleceği olan çocuklarımızın eğitim masrafları için kullanılacak.

En büyük sorumluluğumuz Doğaya ve Çocuklara

Bugünün sorumlu birey ve kurumları olarak gelecek nesillere yaşanabilir bir Dünya bırakma bilincinde olan Wall, çocukların ve gençlerin gelişimi ve kültürel faaliyetlerin tanıtımı üzerine odaklanmış olan sosyal sorumluluk çalışmalarına devam edecektir.

başa dön