content/file/common/57ea4c0848a4e8e141381d1dfbc5ebee.jpg
14.08.2014 Şirket Ramazan Paylaşmaktır!
Wall Şehir Dizaynı; ‘’Şehirler için, insanlar için’’ ilkesinden yola çıkarak şehirleri güzelleştirirken bulunduğu ülkenin insanlarına da destek olmaya devam ediyor.

 

17 Haziran 2014. ‘’ Ramazan Paylaşmaktır’’ sözünden yola çıkarak her sene geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği yerine bu sene ihtiyaç sahibi aileler ile bir araya gelmeye karar verdik. .

Adıyaman Gölbaşı ve Malatya Pütürge kaymakamlıklarının desteğiyle, ihtiyaç sahibi aileler belirlendi ve her bir aileye temel gıda ürünlerinden oluşan Ramazan Paketleri hazırlandı. Ayrıca çocuklar için de şık çantalar içerisinde bir öğrencinin ihtiyacı olan malzemeleri barındıran kırtasiye paketleri ve yine onları çok sevindireceğini düşündüğümüz türlü çikolata, şekerleme, bisküvi vb. gıda ürünlerinden oluşan paketler hazırlandı. Satış Koordinatörümüz Sn. Serap Yakın, Satış Süpervizörü Sn. Rıdvan Bitlisli ve yerel yöneticilerin katılımıyla ailelerle bir araya gelerek hediyelerimizi teslim ettik. Böyle özel bir ayda ufak da olsa insanları mutlu etmek bizleri çok sevindirdi.

 

Teşekkürler…

Wall Olarak başta Adıyaman Gölbaşı Kaymakamımız Sn. Ali Edip Budan ve Malatya Pütürge Kaymakamımız Sn. Nuri Gezici olmak üzere tüm yerel yöneticilerimize, bizlere desteklerini esirgemeyen ulusal iş ortaklarımıza ve yerel marketlerimize teşekkürü borç biliriz.

başa dön