iş modeli İş Modeli
 • İş Modeli

  Wall Şehir Mobilyaları Şehirlere Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

  Kaliteli şehir mobilyalarımızın kurulumunu, bakımını ve temizliğini biz finanse ediyor, karşılığında ise yüksek kaliteli reklam alanları pazarlıyoruz. Bu finansman anlayışı hem şehirlere hem de reklamcılara fayda sağlamaktadır.

   

  Temizleme ve kurulum hizmetlerinin de yapıldığı ücretsiz işlevsel şehir mobilyaları şehirleri daha çekici kılar. Yer seçimleri doğal olarak şehrin ihtiyaç ve gereksinimleri doğrultusunda belirlenir.Tekerlekli sandalye kullanıcılarının erişebileceği otomatik umumi tuvaletler, şehir bilgi vitrinleri ve diğer Wall AG şehir mobilyaları yaşam kalitesini artırmaktadır.Hem şehirler, hem de insanları için...

   

  Reklam verenler en canlı, en kalabalık noktalara yerleştirilmiş olan kaliteli reklam alanlarımız sayesinde hedef kitlelerine ulaşır. Tüm Wall AG City Light reklam ortamlarında yer alan güvenlik camı koruma özelliği ile ürünler hava koşullarına ve diğer etkilere karşı korunur.Arkadan aydınlatmalı olması görsel etkiyi artırır.Yaratıcı yaklaşımlar sayesinde reklama dikkat çekilir. Etkili ve verimli bir pazarlama için yenilikçi dijital teknolojiler birleşik kampanyalara ve çok araçlı marka iletişimine olanak sağlar.