ıondesıgn Iondesıgn
 • "form yaratıcıları ve kullanım tasarımcıları"

  "form Yaratıcıları ve Kullanım Tasarımcıları"

  Iondesıgn Tamemen Yeni Bir Şey Üretmenin Zorluğuna İşaret Eden Yenilikçi Şehir Mobilyaları Tasarlar

  IONDESIGN, 1993 yılında endüstriyel tasarımcılar Anja Götz ve Christoph Fleckenstein tarafından kurulmuştur. 2008 yılı itibariyle, Wall AG tasarım firmasının 30% hissesine sahiptir. Bugün, mimarlık ve tasarım geçmişine sahip altı genç yaratıcı IONDESIGN için çalışıyor ve üç boyutlu tasarım üzerine odaklanıyorlar. Şehir mobilyalarını şehirleri ve umumi yerleri şekillendiren birer nesne gibi görüyorlar. IONDESIGN’ın Wall AG için yaptığı tsarımlar arasında bluespot, terminali, bir City Light Board( CLB) ve bir billboard sayılabilir.

 • Iondesıgn Tasarımları:

  "IONDESIGN tamamen ürünlere ve kolay kullanılır olmalarına odaklanır. Yaratıcı konseptlerimiz, spesifik tasarım görevlerinin birer sonucudur. Her fikir veya buluş için her zaman mümkün olabilecek en iyi görüntüyü elde etmeye çalışırız ve yepyeni, özel çözümler üretiriz. Keşfedilmemiş ihtiyaçları ve olanakları açığa çıkarmayı severiz. Wall AG ile birlikte yaratıcı fikirler ve yaklaşımlar bulmaya devam ediyoruz -bunu son derece çekici ve ilginç buluyoruz.

  ıondesıgn tasarımları:
 • ıondesıgn tasarımı wall billboard sistemi

  Iondesıgn Tasarımı Wall Billboard Sistemi

  "Yüksek kalitede malzemeler ve mükemmel üretim, Wall billboard ürün sınıfını geleneksel sistemlerden ayırır. Düzgün gövdesi, güçlü yapısı ve kusursuz iskeleti sayesinde CLB formatındaki posterler değerli bir çerçevenin içindeki güzel bir resim gibi görünür. Paspartuya benzeyen arka planı, şık profili ve siyah akrilik camı estetik imajına katkıda bulunur.

 • diğer ıondesıgn ürünleri: diğer ıondesıgn ürünleri:

  Diğer Iondesıgn Ürünleri:

  Wall için: bluespot terminali (Japonya İyi Tasarım Ödülü) Wall şehir tuvaleti, Alexanderplatz, Berlin Freiburg’daki Wall ofisleri

  Diğerleri: Kraft ketçap ambalaj tasarımı Moldex kulak koruyucu