s+k architects and designers S+K Architects And Designers
 • s+k architects and designers

  S+K Architects And Designers

  Toplu taşıma uzmanları tarafından tasarlanan şehir mobilyaları Wall tasarım serileri Campo ve Avenue'nun ardındaki isimler S+K Architects and Designers'dan Prof. Helmut Staubach ve Dipl.-Ing. Uwe Kuckertz'tir. 1955'te Berlin'de açtıkları bürolarında bu mimar ve tasarımcılar, toplu taşıma başta olmak üzere pek çok projede birlikte çalışmaya başladı. Yolcular ve personel için daha rahat ve kullanışlı istasyon tesisleri, hizmet binaları, duraklar ve şehir mobilyaları tasarlamaktadırlar.

 • S+K Architects and Designers, Wall AG için şehir mobilyası serileri Campo ve Avenue'yu tasarlamışlardır. Bu serilerin her biri çok çeşitli şehir mobilyalarını içerir: otobüs durakları, otomatik umumi tuvaletler, kiosklar, reklam kuleleri, reklam vitrinleri, otobüs durağı direkleri, banklar, şehir bilgi vitrinleri ve yönlendirme sistemleri. S+K Architects and Designers tarafından yapılan en son Wall tasarımı ise Corso otobüs durağıdır. Düz çizgileri ve ışık geçirgenliği ile bu otobüs durağı, kentsel çevre ile çok iyi uyuşan modern estetiğin harika bir örneğini oluşturuyor.

 • staubach + kuckertz wall ag'de:

  Staubach + Kuckertz Wall Ag'de:

  "Biz Wall AG'ye, yalnızca kaliteli bir tasarım bakışı ve teknolojik yenilikleri kavrayabilme yetisi olan önde gelen bir şehir mobilyası tasarımcısı olduğu için değil, aynı zamanda olağanüstü bir toplumsal sorumluluk tarafından şekillenen gelecek odaklı kurumsal kültüre sahip bir şirket olduğu için de değer veriyoruz. Çok az şirket toplumsal, kültürel ve yardım projeleri için bu kadar etkin bir sponsorluk uğraşı yürütüyor.."