Kapat   X
campo şehir tuvaleti 2=1

Campo Şehir Tuvaleti 2=1

Campo Şehir Tuvaleti ışık yansıtan bir çatıya ve ön ve arkada arkadan aydınlatmalı cam panellere sahiptir. Bu aydınlatmalar otomatik umumi tuvaleti açıkça görünebilir kılar ve güvenli, iyi aydınlatılmış bir ortam oluşturur.
Engellilere uygun: Patentli 2=1 teknolojisi, Şehir Tuvaleti’ni aynı anda kullanılabilen iki farklı bölmeden bir tek ferah, engelsiz tuvalete dönüştürür. İki bölme arasındaki ayırıcı duvar otomatik olarak katlanır ve iki lavabodan biri bükülerek gizlenir. Sonuçta, bir tekerlekli sandalye ile rahatça girilebilecek büyüklükte tek bir ferah bölme oluşur.
Böylelikle, Wall AG’nin çok yönlü ergonomik otomatik umumi tuvaleti, sınırlı alanlara bile tekerlekli sandalye ile girmeyi mümkün kılar.
Otomatik temizleme: Yüksek basınçlı jet spreyi sistemleri yerleri ve klozeti her kullanımdan sonra temizler. Wall AG aynı zamanda düzenli servis ve bakım sağlar.

Yükseklik (aşağıdan yukarıya toplam yüzey): 2733 mm; Afiş vitrini dahil genişlik: 4.680 mm; Çatı dahil derinlik: 2.700 mm; Malzemeler: toz boya kaplı alüminyum profiller, tek parça buzlu güvenlik camı, iç bölüm: emaye çelik levha, birinci sınıf çelik, seramik

Ferah, hoş bir hafiflik ve modern bir sadelik Campo tasarım serisinin belirleyici özellikleridir. Çevresiyle kolayca uyum sağlayan şehir mobilyaları içermektedir. Tasarım: S+K Architects and Designers; Berlin.