Kapat   X
avenue şehir tuvaleti

Avenue Şehir Tuvaleti

Avenue Şehir Tuvaleti, dış cephesi yuvarlaklaştırılmış, tek tarafı kaplanmış bir güvenlik camına sahiptir. Bu güvenlik camı, kolaylıkla temizlenebilen zarif, homojen bir yüzey oluşturur ve bu kaliteli şehir mobilyasını vandalizme karşı korur.
Engellilere uygun: Patentli hareketli klozet bu otomatik umumi tuvaleti engellilere uygun hale getirir. Tekerlekli sandalye kullananlar tuvalet bölmesine girmeden önce oturağa hangi taraftan oturmak istediklerini seçebilirler. Daha sonra oturak karşı tarafa doğru döner ve tekerlekli sandalye kullanıcısının klozeti rahatça kullanabilmesi için yeterli alan sağlar.
Böylelikle, Wall AG’nin çok yönlü ergonomik otomatik umumi tuvaleti, sınırlı alanlara bile tekerlekli sandalye ile girmeyi mümkün kılar.
Otomatik temizleme: Yüksek basınçlı jet spreyi sistemleri yerleri ve klozeti her kullanımdan sonra temizler. Wall AG aynı zamanda düzenli servis ve bakım sağlar.

Uzunluk: 3.470 mm; Genişlik: 2.295 mm; Yükseklik: 2.710 mm; Malzemeler: tek tarafı seramik boyayla kaplanmış güvenlik camı, birinci sınıf çelik, iç bölüm: emaye çelik levha, birinci sınıf çelik, seramik

Avenue tasarım serisinin en belirgin özelliği şeffaflıktır. Bu şehir mobilyası serisinin cilalı, homojen yüzeyleri ve pürüzsüz dış cephesi şehir ortamında açık, sakin ve modern bir etki yaratır. Tasarım: S+K Architects and Designers, Berlin.