Kapat   X
streetline şehir tuvaleti

Streetline Şehir Tuvaleti

Streetline Şehir Tuvaleti'nin dış cephesi, farklı renklere boyanabilen emaye çelik levhalardan oluşur. Böylece, Şehir Tuvaleti’nin üzerinde bulunduğu şehrin ortamına uyum sağlayacak şekilde değişiklikler yapılabilir.
Engellilere uygun: Patentli hareketli klozet bu otomatik umumi tuvaleti engellilere uygun hale getirir. Tekerlekli sandalye kullananlar tuvalet bölmesine girmeden önce oturağa hangi taraftan oturmak istediklerini seçebilirler. Daha sonra oturak karşı tarafa doğru döner ve tekerlekli sandalye kullanıcısının klozeti rahatça kullanabilmesi için yeterli alan sağlar.
Böylelikle, Wall AG’nin çok yönlü ergonomik otomatik umumi tuvaleti, sınırlı alanlara bile tekerlekli sandalye ile girmeyi mümkün kılar.
Otomatik temizleme: Yüksek basınçlı jet spreyi sistemleri yerleri ve klozeti her kullanımdan sonra temizler. Wall AG aynı zamanda düzenli servis ve bakım sağlar.
İsteğe bağlı özellikler: Bu Şehir Tuvaleti’nin yan duvarları, iki adet entegre umumi telefon için alan sağlar.

Yükseklik: 2.808 mm; Genişlik: 4.693 mm; Derinlik: 2.870 mm; Malzemeler: emaye çelik levha, cam, iç bölüm: emaye çelik levha, birinci sınıf çelik, seramik

Streetline tasarım serisi geometrik bir şekil olan “küresel üçgen” temel alınarak oluşturulmuştur. Esasen kürenin bir parçası gibidir ve bu şekil sözü edilen gemi güvertesine benzerdir. Bu şekil iskeletinde yapılandırılan şehir mobilyaları modüler, genişletilmesi kolay ve farklı gereksinim ve yerlere göre uyarlanabilirdir. Tasarım: Prof. Josef Paul Kleihues, Kleihues + Kleihues, Berlin.