Kapat   X
streetline m kiosk

Streetline M kiosk

Streetline M kioskun dış cephesi farklı renklerde boyanabilen emaye çelikten yapılmıştır. Bunun sonucu olarak, kiosk farklı şehirlerin dokularıyla harika şekilde uyum sağlar. Kiosk açıldığında ön panel yukarı doğru kalkar ve bir siperlik işlevi görür. Streetline M kiosk küçük bir tasarıma sahiptir ve çok az yer kaplar. Geniş iç donanım seçenekleri, kioskun, meyve standı ya da yemek tezgahı olarak da kullanılabilmesini sağlar.

Yükseklik (aşağıdan yukarıya toplam yüzey): 2704 mm; Genişlik (önden görünüş): 2640 mm; Genişlik (yandan görünüş): 1719 mm; Genişlik (çatı): 1727 mm; Ağırlık: yaklaşık 1800 kg; Malzemeler: birinci sınıf çelik, emaye, alüminyum, güvenlik camı

Streetline tasarım serisi geometrik bir şekil olan “küresel üçgen” temel alınarak oluşturulmuştur. Esasen kürenin bir parçası gibidir ve bu şekil sözü edilen gemi güvertesine benzerdir. Bu şekil iskeletinde yapılandırılan şehir mobilyaları modüler, genişletilmesi kolay ve farklı gereksinim ve yerlere göre uyarlanabilirdir. Tasarım: Prof. Josef Paul Kleihues, Kleihues + Kleihues, Berlin.