türkiye ve almanya'da wall Türkiye ve Almanya'da Wall
 • Türkiye ve Almanya'da Wall

  Wall AG, Almanya ve Türkiye’de şehir mobilyaları üreticisi ve açıkhava reklamcısı olarak faaliyet göstermektedir. 2009 yılından bu yana şirketimiz, dünyadaki açıkhava reklamcılığı şirketleri arasında bir numara olan, uluslararası JCDecaux-Group’un bir parçasıdır.

   

  Almanya'da JCDexaux ve Wall AG’nin ortak portföyü, Wall AG’nin satış markası "WallDecaux Premium Outdoor Sales” ile piyasaya sunuluyor. Ulusal portföyü, Wall AG’nin AirportNet, ShoppingNet, Leipzig Merkez İstasyonu’nda, Berlinale film festivali sırasında, dijital müşteri ve şehir bilgi sistemi bluespot’ta, ulaşım ortamında ve yenilikçi tır üzeri reklam uygulaması RollAd ile 50’den fazla şehirde, 77.700’den fazla yüksek profilli reklam panolarında analog ve dijital açıkhava reklamlarından oluşmaktadır. Wall AG’nin merkezleri, Almanya’nın başkentinin siyasi ve ekonomi merkezi olan Berlin-Mitte’de bulunmaktadır.

   

  Türkiye’de ise İstanbul ve Konya'da  üst düzeyde afiş reklam panolarını pazarlamaktadır. 7.000'i aşan reklam alanlarıyla  Wall AG,  Dünyanın en önemli metropollerinden  İstanbul'da ve Anadolu'nun en önemli kültür ve ticaret  merkezlerinden Konya’da faaliyet gösterir.